Velikonoční soutěže v rámci akce Jaro a Velikonoce

Publikováno: 1.3.2023 Autor(ka): Veronika Sikorová

Gorolské turistické informační centrum Mosty u Jablunkova vyhlašuje dvě velikonoční soutěže pro veřejnost, které budou vyhodnoceny v sobotu 1. 4. 2023 v rámci akce Jaro a Velikonoce v kulturním domě PZKO.

První ze dvou soutěží s názvem  Nejpěknější velikonoční přáníčko je vyhlášena speciálně pro děti a to ve čtyřech kategoriích:

  • předškolní děti
  • 1 - 3. třída
  • - 6. třída
  • - 9. třída

V dané kategorii soutěží vždy jednotlivec. Velikost přáníčka nesmí přesáhnout rozměr 15x21 cm, může být ale vyrobeno s jakéhokoliv materiálu, fantazii se meze nekladou. Hotové přáníčko je nutné odevzdat v Informačním centru (dřevěnka na Fojtství) a to nejpozději do čtvrtku 23. 3. 2023 do 15:00 hod.. Všechna přáníčka budou poté zveřejněna na webových stránkách ww.gotic.cz v kategorii soutěže, kde pro ně můžete elektronicky hlasovat.

 

Druhá soutěž nese název Nejhezčí pletený karabáč a jak již samotný název napovídá, bude se hodnotit nejzdařilejší vlastnoručně upletený karabáč neboli pomlázka. Soutěží taktéž jednotlivci bez omezení věku, délka karabáče by se měla pohybovat v rozmezí 50 - 100 cm. Karabáč je nutné taktéž odevzdat v Informačním centru do čtvrtku 30. 3. 2023 do 15:00 hod., hlasování veřejnosti poté proběhne přímo 1. 4. 2023 v kulturním domě PZKO.

Vyhlášení výsledků a předání cen vítězům obou soutěží proběhne v 17:00 hod..

V příloze naleznete i plakát.

 

 

 

 

Soubory ke stažení