Rozhovor s Michaelou Čmielovou

Publikováno: 27.4.2021 Autor(ka): Jan Beiger
Rozhovor s Michaelou Čmielovou

Dne 11. dubna 2021 se konalo Mistrovství ČR v přespolním běhu. Výborným výkonem nás mile překvapila žákyně 9. ročníku naší školy Michaela Čmielová, která i přes velkou konkurenci obsadila vynikající 14. místo. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Míšo gratuluji ti ke skvělému výkonu na mistrovství ČR v přespolním běhu. Být 14. v republice je velký úspěch. Položím ti, za naše čtenáře několik otázek.

1.Kolik jsi měla soupeřek a jak dlouhou trať jsi běžela?

Soutěžila jsem v kategorii starší žákyně, kde odstartovalo 87 dívek. Naše trať byla dlouhá 3 km.

2.Jaké máš z výsledku pocity a jak se ti běželo?

Jelikož to byl můj první běžecký závod, nevěděla jsem, co mě čeká. Nakonec se mi běželo dobře a s mým výsledkem jsem spokojená.

3.Co tomu říkali trenéři, tvoje rodina a kamarádi?

Od začátku mě podporovali a s výsledkem byli mile překvapeni.

4.Co tě vlastně přivedlo k běhání a co tě motivuje?

K běhání jsem se dostala docela náhodnou, chtěla jsem zkusit něco nového.

5.Jak dlouho trénuješ, kde a jak často?

Trénuji zhruba sedm měsíců (od září 2020) v běžeckém oddílu v Jablunkově. Třikrát týdně máme společný trénink a třikrát týdně máme individuální trénink, který máme zadaný od trenéra.

6.Jaké máš plány do budoucna?

Do budoucna si žádné velké plány nedělám, běh je můj koníček, a proto budu běhat tak dlouho, dokud mě to bude bavit.

Děkuji za rozhovor a držíme palce do dalších závodů!!

Mgr. Jan Beiger