Spartan Kids běží pro Medica Třinec

Publikováno: 15.6.2022 Autor(ka): Marketa Maroszová
Spartan Kids běží pro Medica Třinec

A je to tady! Charitativní běh pro Medica Třinec, na který jsme se pilně připravovali.
V úterý 14. 6. jsme s radostí oblékli trička v barvách naší školy a prohnali se třineckým městským parkem. Proběhli všemi stanovišti, která byla pro nás nachystaná a zaznačené v mapce v rámci kilometrového okruhu. Spartan Kids se běhu nebojí, a tak proběhli parkem ještě jednou, tentokrát v 2,5Km okruhu.
Poté na nás čekal zábavný doprovodný program s úkoly. Děti si vyzkoušely svou manuální zručnost, chytaly rybičky, zachraňovaly dospělé i miminka a vyzkoušely, jak funguje AED. Za odměnu jsme dováděli s nemocničními klauny mezi bublinami. Sportovní dopoledne uběhlo jako voda. Děkujeme za skvělou příležitost Medice Třinec a věříme, že to nebyla naše poslední společná akce.