1. B

Informace k pololetní klasifikaci školního roku 2020/21

Publikováno: 27.1.2021 Autor(ka): Veronika Sikorová

Vážení rodiče,

v tomto pololetí školního roku 2020/21 jste informováni o klasifikaci Vašich dětí prostřednictvím elektronické žákovské knížky, kde v nabídce „Klasifikace“ je odkaz „Pololetní klasifikace“. Po kliknutí na tento odkaz se zobrazí známky Vašeho dítěte z výpisu vysvědčení za 1. pololetí 2020/2021.

Listinná forma výpisu z vysvědčení

Běžnou listinnou formu výpisu z vysvědčení za 1. pololetí obdrží žáci 1. a 2. ročníku a žáci odloučeného pracoviště Hrčava 28. 1. 2021 ve 4. vyučovací hodině protože docházejí na prezenční výuku. Ostatní žáci školy, kteří se zatím vzdělávají distančně, dostanou výpis z vysvědčení ihned po tom, co bude povolena jejich osobní přítomnost na vzdělávání ve škole. Nejpozději však třetí vyučovací den, kdy je možná osobní přítomnost žáků na vzdělávání.

Mgr. Kamil Bula