2. A

Žáci 1. a 2. ročníku se vrátí zpátky do škol 18. listopadu 2020

Publikováno: 16.11.2020 Autor(ka): Veronika Sikorová

Vážení rodiče,

těší nás, že se od středy 18. 11. 2020 vrátí žáci 1. a 2. ročníku do školy ke standardní výuce. V obou ročnících bude vzdělávání pod vedením paní třídních učitelek probíhat podle rozvrhu.

Žáci musí mít po celou dobu pobytu ve škole nasazenou svou vlastní roušku či jinou ochranu dýchacích cest (druhá rouška bude na výměnu v tašce)  a důsledně dodržovat všechna nastavená hygienická pravidla.

Pro přihlášené děti pak bude do 16,00 hod. k dispozici školní družina. Každá třída bude mít své vlastní oddělení. Ranní družina bude taktéž otevřena od 6,30 hod.

Všechny děti, které se stravují ve školní jídelně, mají od 18. 11. 2020 obědy opět přihlášeny.

Distanční vzdělávání bude tedy ukončeno v pondělí 16. 11. 2020 a ve středu se už těšíme na Vaše ratolesti.