3. B

Mgr. Vlasta Vrzalová Třídní učitel učitel

Informace pro rodiče o vydání krizových opatření vlády vzhledem ke COVID – 19 od 9. října

Publikováno: 9.10.2020 Autor(ka): Veronika Sikorová
  • Pro mateřské školy, 1. stupeň základní školy, školní družiny se stávající režim nemění.

• U 2.stupně základních škol se zavádí střídavá výuka po třídách (do budovy školy dochází prezenčně vždy polovina žáků dle tříd. Třídy se nedělí.

• Rozdělení docházky jednotlivých tříd na 2. stupni

12. - 16. října 2020

Výuka ve škole

Výuka distančně

19. - 23. října 2020

Výuka ve škole

Výuka distančně

• Od října do 25. října (včetně) se zakazuje výuka plavání.

• Školní jídelna

Školní stravování nebude přerušeno.

Odhlášeni ze stravování budou žáci, kteří se distančně vzdělávají.

Zároveň školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem.

Žáci pak mají možnost podle svých aktuálních podmínek oběd odebrat při respektování těchto požadavků:

• Zákonný zástupce distančně vzdělávaného žáka telefonicky informuje vedoucí kuchyně o odběru stravy na tel. 778168209 den předem.
  • Čistý, vysušený a označený (jméno žáka, třída) jídlonosič musí být doručen na předem určené místo do 9:15 daný den.
  • Do budovy školy, jídelny je zákaz vstupu. Manipulace s jídlonosičem proběhne na určeném místě v suterénu jídelny.
  • Odběr naplněných jídlonosičů bude probíhat v době od 11:00 do 13:30.

26. říjen a 27. říjen 2020
    budou vyhlášeny dny volna. Následuje státní svátek 28. října a dva dny řádných prázdnin 29. – 30. října.