Mgr. Kamila Szotkowská Třídní učitel učitel

Třída v ZŠ pro zaměstnance IZS a dalších vybraných profesí

Publikováno: 13.4.2021 Autor(ka): Veronika Sikorová

Vážení rodiče.

Mimořádné opatření MZ k omezení provozu ve školách a školských zařízeních a 1. fázi rozvolnění umožňuje osobní přítomnost na vzdělávání nově od 12. 4. 2021 i žákům rodičů vybraných profesí (zdravotničtí pracovníci, pedagogických pracovníků, kteří zajišťují prezenční výuku, IZS, bezpečnostní služby…..).

Pro tuto skupinu žáků jsme zřídili třídu s dohledem, který pomůže dětem s výukou.

Pro bližší informace volejte na sekretariát základní školy. Abychom mohli zajistit umístění Vašich dětí, je třeba doložit potvrzení od zaměstnavatele, že vykonáváte tuto profesi.

I tito žáci se budou muset testovat neinvazivními antigenními testy dvakrát týdně.

vedení školy