7. A

Online výuka!

FYZIKA 7. ročník

23.11. Milí sedmáci. Pro tento týden začínáme nové téma → SÍLA

Zopakujeme si důležité pojmy, které již znáte ze šestého ročníku. Přikládám soubor pod názvem "SÍLA"

Hezký den vám všem :)

16.11. Milí žáci. Minulý týden jsme rýsovali graf závislosti dráhy na čase. Posílám přílohu s názvem "čtení z grafu". Zde naleznete všechny potřebné pokyny pro vypracování domácího úkolu.

11.11. Pro žáky, kteří mi neposlali řešení úloh o pohybu: učebnice str. 28/cv. U 2, 3 a 6. Řešení poslat do 12.11.

na mail: podeszwovapavla@gmail.com

10.11. Zdravím sedmáky. Posílám přílohu "sestroj graf", kde jsou zadány požadavky se zadáním domácího úkolu.

9.11. Posílám přílohu s řešením úloh o rychlosti z předešlého týdne. Příloha s názvem řeš. 9.11.

9.11. Dobrý den žáci.

Chtěla bych jen připomenout, že online výuka bude probíhat, dle stanoveného rozvrhu. Odkaz k online připojení najdete rovněž v rozvrhu pro každou třídu.

Milí sedmáci. Na zítřejší výuku fyziky si prosím nachystejte sešit, rýsovací pomůcky (pravítko s ryskou, tužku, pastelky - červená a zelená, propisku), učebnici, kalkulačku a jeden nelinkovaný papír A4. Budeme rýsovat graf závislosti dráhy na čase. V příloze "graf" naleznete text, jak vytvořit graf a co z něj lze vyčíst.

Úkol na tento týden bude rýsování grafu závislosti dráhy na čase. Řešit budeme společně v online hodině.

V případě jakýhkoliv dotazů, mi napište mail: podeszwovapavla@gmail.com

2.11. Milí žáci. Online výuka fyziky proběhne:

Pro žáky 7.A třídy v úterý 8.45 - 9.30 hod, pro spojení použijte níže přidaný odkaz.

Pro žáky 7.B třídy v úterý 9.50 - 10.35 hod, pro spojení použijte níže přidaný odkaz.

K online výuce si prosím nachystejte psací potřeby, sešity a kalkulačky.

Byl přidán nový soubor "výpočet rychlosti ". Propočteme si zadané příklady.

26. 10. Posílám řešení zadaných úloh z minulého týdne. Zkontrolujte si svá řešení a přepište je pak do sešitu. Děkuji.

Mějte hezký týden.

Zdravím vás milí sedmáci.

Tak zde máme zase onu distanční výuku. Proto jsem pro vás připravila práci na doma. Posílám v příloze soubor "rychlost", kde najdete vše potřebné. Pročtěte si celý text a v závěru najdete 4 úlohy k řešení. Tyto úlohy spočtěte do sešitu, opište i zadání každé úlohy. Řešení posílejte na můj mail: podeszwovapavla@gmail.com

Hezký celý týden vám přeji a ať jste zdraví :)