8. B

Publikováno: 13.5.2021 Autor(ka): Veronika Sikorová

OD 17. KVĚTNA 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

informujeme Vás o provozu základní školy od 17. května 2021. Na základních školách se umožňuje osobní přítomnost žáků 1. stupně bez rotací. Žáci 2. stupně pokračují v rotační výuce. Ve vnitřních prostorách pak nadále platí povinnost nosit ochranu nosu a úst.

Prosím rodiče žáků 1. stupně, aby vrátili zapůjčený notebook na sekretariát školy v období 17. - 18. 5. 2021 od 7:30 do 14:00.

Testování:

1. stupeň
- t
estování se bude provádět s frekvencí jedenkrát týdně s tím, že test se provede první den osobní přítomnosti žáka ve škole v daném týdnu (pondělí). Preventivní test se provádí bezprostředně po příchodu do školy. Nebude-li žák přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.

1. třídy - testování proběhne ve školní jídelně (boční vchod)

2. třídy - testování proběhne v tělocvičně

3. třída - testování proběhne ve školní jídelně (boční vchod)

4. třída - 5. třída - testování proběhne ve třídách

2. stupeň
- žáci se budou testovat neinvazivními antigenními testy dvakrát týdně, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek
- testování proběhne ve třídách

Od 17. 5. 2021 (prezenčně 8.A, 8.B, 9. třída, distančně 6.A, 6.B, 7.A, 7.B)

Další informace:

• Možné jsou individuální konzultace ve formátu jeden žák, jeden učitel (žák nemusí být testován).

• Školní družiny jsou otevřeny pro žáky přihlášené do družiny.

• Školní stravování bude v provozu (žáci vzdělávání prezenčním způsobem, kteří jsou přihlášeni ke stravování, jsou automaticky přihlášeni).

• Sportovní činnosti (tělesná výchova) se v rámci provozu škol a školských zařízení se mohou konat ve vnějších prostorech (venku).

Mgr. Kaml Bula