9. B

Mgr. Pavla Podeszwová Třídní učitel učitel

Vítěznou školou v soutěži družstev na Beskydské lyži se stala ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova

Publikováno: 21.2.2022 Autor(ka): Veronika Sikorová

Za hojné divácké účasti se dne 19. 2. 2022 se uskutečnil už 24. ročník Beskydské lyže v běžeckém lyžování, obřím slalomu a snowboardu ve SKIAREÁLU Mosty u Jablunkova. Celou akci doprovázela výborná atmosféra, na závodníky čekala perfektně připravená sjezdovka. Všichni závodníci se snažili podat co nejlepší výkony.

Na stupně vítězů v obřím slalomu dosáhli tito žáci: 1. místo obsadili Tereza Wolná, František Bula, Tobias Kohut, Nikola Kohutová, Šimon Kluz, 2. místo získali Ondřej Kowolowski, Karolína Bieleszová, Marián Marosz a Matouš Kluz a na třetím místě stanuli Barbora Kovářová, Adam Procházka a Roman Szotkowski.

Neskutečnou radost všech našich lyžařů ještě umocnilo vítězství naší školy v soutěži družstev. Po celý rok se budeme pyšnit vítěznou cenou - „putovní dřevěnou lyží“.

Rád bych poděkoval organizátorům této akce - Obci Mosty u Jablunkova, TJ Sokol Mosty, Hotelu Grůň a dětem za jejich obdivuhodné výkony, jejich trenérům a rodičům za přípravu a podporu.

Mgr. Kamil Bula,  ředitel školy