Průzkum zájmu o docházku dětí do mateřské školy

Publikováno: 5.5.2020

OMLOUVÁME SE RODIČŮM ZA CHYBNĚ NAPSANÉ EMAILOVÉ ADRESY - JE TO JIŽ OPRAVENO

Vážení rodiče.

V souvislosti s uvolňováním epidemiologických opatření ve školách (viz harmonogram MŠMT na stránkách školy http://www.msmt.cz/harmonogram-uvolnovani-opatreni-v-oblasti-skolstvi) a v souvislosti s vydáním pokynů MŠMT o Provozu mateřských škol do konce školního roku 2019/2020 (najdete na http://www.msmt.cz/soubor-hygienickych-pokynu-pro-ms-zs-a-ss) Vás informujeme o případné možnosti dětí účastnit se vzdělávacích aktivit v mateřských školách od 25.5. 2020.

Prosíme o vyjádření zájmu docházky dítěte do MŠ za omezených podmínek (viz. pokyn MŠMT) do 11.5.2020 na e-mailové adresy MŠ Šance mssance@zsmostyujablunkova.cz, MŠ Střed – msstred@zsmostyujablunkova.cz, MŠ Dolní -  msdolni@zsmostyujablunkova.cz, MŠ Hrčava – monika.lehotova@zsmostyujablunkova.cz.

Do emailu uveďte jméno, příjmení dítěte, datum narození a Vaše rozhodnutí (mám zájem/nemám zájem).

Po vyhodnocení zájmu budeme jednat se zřizovatelem o obnovení provozu mateřských škol od 25. 5. 2020 a budeme Vás informovat podrobněji o organizaci a provozu MŠ.

 

Děkujeme za spolupráci a přejeme hezké dny.