U Zajíce

Publikováno: 6.5.2024 Autor(ka): Ivona Kufová

U PŘÍLEŽITOSTI DNE DĚTÍ

HRAVÉ ODPOLEDNE

V pátek 31.5.2024 od 14:00 zveme do Mostů u Jablunkova na druhý ročník „Hravého odpoledne“ s programem pro děti i dospělé, u kterého se určitě nikdo nebude nudit.

Od 14:00 čekají děti a mládež atrakce, různá stanoviště, aktivity a soutěže. Do jejich realizace se kromě našeho infocentra a Obce Mosty u Jablunkova zapojily i místní spolky a organizace: ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova, Komunitní centrum, Horolezecký oddíl a Fotbalový oddíl TJ SOKOL, Skiareál, Sbor dobrovolných hasičů.

Vstup na atrakce je zdarma!

Pro děti jsou připraveny obří skákací atrakce a novinka, kterou si nemůžete nechat ujít! Jedinečná kontaktní ZOO Arakovo z Bojnic přiveze 20 pestře zbarvených a krotkých papoušků a cizokrajných ptáků, které si budete moci přímo ve voliéře pohladit nebo nakrmit.

Dále se můžete těšit na:

-          trénink mladého fotbalisty

-          horolezeckou stěnu

-          rodeo

-          bosý chodník

-          malování na tvář

-          ukázku hasičské techniky, první pomoci, hašení požáru aj.

-          soutěže pro malé i velké

-          vození na ponících a v koňském povoze

Letos jsme ve spolupráci s MŠ a ZŠ rozšířili kulturní program:

-           15:00 vystoupení školní kapela Long Story Short

-          od 16:00 vás budou bavit děti mateřských škol.

Kulturní program vyvrcholí vystoupením kapely Kabát revival Ostrava od 18:00.

Aby byl zážitek úplný, je třeba potěšit i chuťové buňky. O ty se postarají pracovníci OÚ, kteří budou od 17:00 smažit „obecní“ vaječinu. Samozřejmě nebude chybět ani jiné občerstvení.

Nenechte si ujít tuto skvělou akci, vezměte s sebou všechny své malé i velké známe a přátelé a přijďte se společně bavit.
Těšíme se na vás!