Vážení rodiče,

Publikováno: 28.8.2020 Autor(ka): Jan Beiger

školní rok 2020/2021 začíná v mateřských školách v běžném provozu od 6:30 hod do 15:30 hodúterý dne 1. září 2020; děti přivádějte nejpozději do 8 hodin.

Dítě s rýmou, kašlem, teplotou …. do mateřské školy přijato nebude!

Původ kašle, rýmy nebo teploty může mít jakékoliv příčiny.

Vzhledem k situaci v našem regionu vstupujte pouze do šaten mateřských škol a to v roušce,

použijte Vy i děti dezinfekci, dětem nechte jejich roušku v sáčku v šatně na značce.

Dítě předáte p. učitelkám ve dveřích do třídy, Vy do třídy nevstupujte.

Zdržujte se v prostorách šatny jenom po dobu nezbytně nutnou.

Veškeré organizační věci týkající se provozu v mateřských školách a potřeb dětí se budou řešit v prvních týdnech v září.

Tato opatření budou probíhat po celou dobu koronavirové situace. O aktuálních změnách Vás budeme informovat.

V přílohách najdete další informace

Prázdniny utekly jako voda a my se na Vás zase těšíme ….