INFORMACE K DISTANČNÍ VÝUCE

Publikováno: 5.3.2021 Autor(ka): Ivona Kufová

Milé děti, milí rodiče,

to, že jsme teď doma a nemůžeme se potkávat ve školce, je veliká škoda. Je ovšem třeba dodržovat nastavená pravidla. Aby nám ten čas odloučení lépe ubíhal, budeme vám posílat různé návrhy na to, jak si ty vaše (NE)obyčejné dny doma užít. Náměty na tvoření, hry, cvičení…

Nabídku aktivit vám budeme připravovat od 8.3.2021 jednou týdně. Záleží jen na vás, kterou aktivitu si vyberete a zrealizujete. Jde o nabídku, ze které můžete vybírat. Neznamená to, že musíte realizovat vše. Na druhou stranu, pokud přidáte nějakou svou další činnost, budeme rádi za vaše nápady.

Naši MILÍ, přejeme vám všem, ať čas odloučení prožijete hlavně ve zdraví, ale i tvořivě a vesele.

Za mateřskou školu VÁS  zdraví všechny paní učitelky....