Svět očima dětí Mateřských škol

Publikováno: 18.5.2021 Autor(ka): Ivona Kufová

Srdečně zveme na společnou výstavu prací dětí z Mateřských škol v Mostech u Jablunkova s názvem "Svět očima dětí Mateřských škol", která je k vidění v Dřevěnce na Fojtství v Mostech u Jablunkova od 20.5.2021 do 25.6.2021.

Na výstavě prací malých malířů z mosteckých školek se můžete podívat, jak svět kolem sebe vidí ony. Děti při výtvarných hrách ve školce tvořily výrobky plné barev a kreativního ztvárnění. Použily spoustu různých materiálů, které si nejdříve ohmatají, zjistí, jakou mají materiály zajímavou strukturu a poté začnou stříhat, skládat a tvořit krásná díla. Zajímavé je sledovat děti při míchání barev, jak u toho přemýšlí, aby jim to vše ladilo k sobě. Na svá díla jsou děti velice pyšné, jsou rády, že něco udělaly samy a bude se to líbit ostatním, ne jenom jim.
Proto neváhejte a přijďte si do dřevěnky tato krásná díla prohlédnout.

Svět očima dětí Mateřských škol