U Myšky

Soutěž: Vytvoř velikonoční masku

Publikováno: 26.2.2021 Autor(ka): Veronika Sikorová

Soutěž: Vytvoř velikonoční masku

• Gorolské turistické informační centrum vyhlašuje jarní soutěž s názvem: Velikonoční maska.

• Je určena pro děti a mládež do 15 let.

• Úkolem je vytvořit pěknou masku na obličej s motivem zajíčka, kuřátka, jehňátka.

• Maska může být vytvořena např. ze starého papíru za pomoci lepidla, tvarovaná na nafukovacím balónku, ze sádry nebo libovolným jiným způsobem. Kreativitě a nápadům se meze nekladou.

• Fotografie soutěžních prací budou zveřejněny na webových stránkách gotic.cz a FB informačního centra.
  • O vítězi rozhodne široká veřejnost online hlasováním od 27. 3. do Velikonoc. Pokud to situace dovolí a informační centrum bude opět pro veřejnost otevřeno, budou masky vystaveny v dřevěnce.

• Vlastnoručně doma vytvořené soutěžní masky prosím přineste do dřevěnky po předchozí telefonické domluvě (603 825 226 nebo 558 341 586) nejpozději do 18. března.

• Věkové kategorie soutěže
  1. kategorie MŠ
  2. kategorie žáci 1. – 3. třídy
  3. kategorie žáci 4. – 6. třídy
  4. kategorie žáci 7. – 9. třídy
  • Cena pro nejlepší třídu: po přihlášení všech soutěžících setřídíme přihlášky podle tříd, které soutěžící navštěvují. Třída, ze které se do soutěže zapojí nejvíce jednotlivců, získá zvláštní cenu.

• Bližší informace na gotic.cz, 603 825 226 nebo 558 341 586

Těšíme se na Vaše práce!                                                            GOTIC, příspěvková organizace