Dění v družině a cesty na jih Evropy – do Itálie, Španělska, Portugalska

Publikováno: 7.10.2020 Autor(ka): Jan Beiger

Je tu konec měsíce a my jsme s naší družinkou „procestovali“ Českou republiku. Při adaptační vycházce jsme poznali nové spolužáky, okolí našeho bydliště, seznámili jsme se s českými městy a vískami, ochutnali česká národní jídla, projeli se Vltavou i Olší, zazpívali pár slezských písniček a poznali několik významných osobností. Na všechno naše počínání majestátně dohlížela lípa – národní strom.

Formou zábavného kvízu jsme si v závěru měsíce všechny poznatky a znalosti zopakovali.

Zase jsme o něco chytřejší…

V říjnu opustíme naši vlast a podíváme se na jih Evropy – do Itálie, Španělska, Portugalska.

Tak za měsíc  Ciao ! Adiós !                                                                                    Vychovatelky

Dění v družině a cesty na jih Evropy – do Itálie, Španělska, Portugalska