Dílničky naší školičky a lampionový průvod 22.11.2022

Publikováno: 5.12.2022 Autor(ka): Ivana Kučerová
Dílničky naší školičky a lampionový průvod 22.11.2022

Dne 22. listopadu 2022 se již tradičně uskutečnily dílničky ve spolupráci se SRPDŠ Hrčava a tak jsme mohli připravit drobné odměny pro děti a maminky se postaraly o teplé občerstvení a dobrůtky.

 Letos si paní učitelky pro děti a jejich rodinné příslušníky připravily výrobu dekoračního stromečku-paní učitelka Ivana Kučerová, ježka z vlny-paní učitelka Monika Haas a dekorativní obrázek z přírodnin paní učitelka Monika Lehotová. Ze šťastných tváří dětí byla vidět radost, že mohou společně s rodiči vytvářet drobné dekorace k výzdobě jejich domovů. Atmosféra dílniček je vždy více než příjemná a já se pokaždé velmi těším na setkání jak se stálými členy našeho týmu, tak i s těmi novými. Jakmile si každý vyrobí dekorace, následuje lampionový průvod. Procházka vedla po okolí školy a byla zakončena u místního kostela. Paní učitelky přichystaly stanoviště s překvapením-stezku odvahy, na kterou se děti vydaly ve dvojicích se svými krásnými lampiony. Společná akce ZŠ a MŠ se všem moc líbila.

Děkujeme všem za účast a těšíme se zase za rok.                    Mgr. Ivana Kučerová