Podzim ve školní družině

Publikováno: 30.11.2022 Autor(ka): Monika Haas
Podzim ve školní družině

Podzim je období plné barev a změn v přírodě. Ve školní družině jsme ho prožili kreativně, ale i v pohybu. Umožňovalo to krásné počasí, takže děti mohly trávit spoustu času pohybovými aktivitami venku, nejčastěji na hřišti pod obecním úřadem. Letos jsme poprvé navštívili knihovnu v Jablunkově, kterou nás provedla paní knihovnice Mgr. Halina Himlar, připravila si také malý pohádkový kvíz, který děti s radostí luštily. Proběhl i zeleninový den, kdy děti přišly do školní družiny oblečené v barvách vybrané zeleniny, ostatní pak hádali a ve skupinách pak poznávali různé druhy zeleniny. Nemůžu zapomenout na naši klasickou družinovou akci - Drakiádu - letos nám vítr moc nepomáhal i tak, ale se některým dětem povedlo své draky zvednou k obloze. A protože byl letošní říjen opravdu krásný a teplý, chodili jsme se kochat do lesa barvami podzimu a sbírali přírodniny k dalšímu vyrábění.