Školní výlet-Štramberk 18.5. 2022

Publikováno: 30.5.2022 Autor(ka): Ivana Kučerová
Školní výlet-Štramberk 18.5. 2022

Školní výlety jsou nezapomenutelnou součástí povinné docházky, které si většina z účastníků pamatuje celý život. Dne 18.5. 2022 jsme se vydali minibusem na školní výlet do Štramberku. Navštívili jsme: Jeskyni Šipku, kde se děti setkaly s Bertíkem-pračlověkem. Muzeum Zdeňka Buriana-vydali jsme se na cestu do pravěku! Povídali si o obrázcích a životě slavného malíře, který zde ve Štramberku působil. Pekárnu Štramberských uší-už z dálky děti ucítily vůni čerstvého perníku a jako správní pekaři si také jedno ucho sami upekli a snědli. Štramberskou Trúbu-všechny děti hravě zvládly pár schodů na Štramberskou Trúbu. Mini zoo-nadšený chovatel a cestovatel Marek Jeřábek dětem svým poutavým výkladem představil rozmanité druhy tropických ryb, exotických hadů, ještěrů a pavouků. Všichni se domů vraceli vyčerpaní, ale nadšení a plní zážitků z krásného dne.

Mgr. Ivana Kučerová