Zimní olympiáda-sjezd na pytlích-kopec Šance 22. února 2021

Publikováno: 22.2.2021 Autor(ka): Ivana Kučerová
Zimní olympiáda-sjezd na pytlích-kopec Šance 22. února 2021

Minulý týden jsme si s dětmi povídali o zimních sportech a ZOH, sledovali jsme záznamy ze závodů na lyžích. Žáci ve skupinách formou rozhovoru sepisovali oblíbené zimní sporty svých spolužáků a ve skupinové spolupráci vyrobili plakát s disciplínami zimních OH a vybarvovali olympijské kruhy. Teorii jsme zvládli dokonale.

V předposledním únorovém týdnu se v naší škole v rámci tělesné výchovy uskutečnila „Zimní olympiáda“ naše disciplína-sjezd na pytlích. Malí olympionici nasadili do sportovního zápolení všechny své síly a schopnosti. A komu se podařilo překonat zdatné kamarády a zvítězit, byli ohodnoceni olympijskou medaili, kterou nahradila vařečka ve tvaru pytle, diplomem a odměnou. A protože se všichni dostali zdárně do cíle, čekala je taky drobná odměna.

Sláva vítězům, čest poraženým. Jak se říká: „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a pobavit se!“