47. ročník volejbalového turnaje O pohár 17. listopadu

Publikováno: 23.11.2023 Autor(ka): Jan Beiger
Dne 16. listopadu se uskutečnil 47. ročník volejbalového turnaje mezi základními školami Jablunkov, Návsí, Písek a Mosty. Mosteckou školu reprezentovaly 3 týmy: 7. ročníku, 8. ročníku a 9. ročníku. Turnaj probíhal od 9:00 do 13:30. Všem týmům se dařilo a hrály skvěle, ale ne všem se podařilo vyhrát. Bezvadnou sportovní atmosféru navodili fanoušci z mostecké školy, kteří nás přišli podpořit. Tento rok zvítězil a pohár si odvezl tým ze ZŠ Jablunkov po těžkém finále s týmem 7. tříd z Mostů u Jablunkova. Na 3. místě skončil tým 9. tříd Mostů. Dále se na 4. místě umístilo Návsí, poté na 5. místě Písek a na posledním místě tým 8. tříd z Mostů u Jablunkova. Turnaj si všichni užili a bylo se na co dívat. Příští rok zabojujeme a pohár dostaneme zpět.
Pavlína Durajová, Renáta Kohutová, Alexandr Bažant