Zlatá včela 2022

Publikováno: 14.6.2022 Autor(ka): Jan Beiger
Zlatá včela 2022

Soutěž Zlatá včela 2022 pro mladší kategorii, která proběhla 20.-22.5.2022 v SOUV Nasavrky, už má své vítěze. Soutěže se zúčastnilo 36 mladých včelařů z celé republiky, kteří postoupili z oblastích kol soutěže Zlatá včela. Včelařící mohli poměřit své znalosti a zároveň si užít společně strávený čas. Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme jim za účast. Náš reprezentant Tomáš Motyka ze 4. třídy obsadil vynikající 10. místo.

Fotografie z finále si můžete prohlédnout ZDE.

Na nižší oblastní úrovní v Rychvaldu obsadil náš včelařský kroužek 8. místo z 12ti, když v jednotlivcích se naši žáci umístili tako:

Tomáš Motyka                6. (postoupil do výše zmíněného republikového finále)

Hýbl David                     16.

Byrtus Matěj                   20.

Kovolowski Martin         28.

Chrascina Ján                  33.

Gociek Tadeáš                39.

Děkujeme panu Motykovi za vedení včelařského kroužku a všem žákům za úspěšnou reprezentaci školy.