Den bez batohu

Publikováno: 28.6.2023 Autor(ka): Jan Turek

Extra, extra! Přinášíme vám zprávu přímo ze školního dvora! Dne 26. 6. 2023 se uskutečnil výjimečný Den bez batohu a školáci se chopili této příležitosti s nadšením a kreativitou.

Už od rána bylo patrné, že něco se chystá. Na rozdíl od běžného ranního shonu plného těžkých batohů se ozývaly radostné výkřiky a smích. Jakmile jsem se přiblížil, neuvěřitelně jsem se bavil z neuvěřitelných výtvorů, které školáci použili na přepravu svých věcí. Ale zastavte se, ještě to nebylo všechno! Někteří neohrožení žáci si řekli, že se obejdou úplně bez batohů. A jak to udělali? Svůj bohatý poklad si prostě přenesli v rukou nebo ho zavřeli do velkých tašek přes rameno.

Celý den byl naplněn radostí, smíchem a nadšením. Děti objevily, že existuje nespočet způsobů, jak se postarat o své věci, aniž by je musely nosit na zádech.

Mgr. Jan Turek