Mgr. Eva Jouklová Třídní učitel učitel, speciální pedagog

Výtvarná výchova

Datum: 4.1.-15.1.2021

Dobrý den,

zdravím Vás děti, v angličtině probíráme téma Animals. Vyprávěli jsme si pohádku O Smutné žábě ( Fairytale Sad frog).

Vybarvěte obrázkovou osnovu k pohádce a nakreslete jedno okénko jejího pokračování.

Eva Jouklová

Datum: 16.11.-27.11.2020

Dobrý den,

zdravím Vás děti, protože i výtvarná výchova se bude hodnotit  na vysvědčení, zadávám Vám tvořivou práci na doma.

V příloze s názvem Srdíčkový strom se inspirujte, fantazii se meze nekladou. Svou ruku obkreslete, srdíčka  nakreslete, nebo vystřihněte ze zbytků balícího papíru, časopisů, novin, nebo použíjte nálepky...

Moc se těším na Vaše vyfocené stromy :-)

Zašlete mi nejpozději 27.11.2020 na email eva.jouklova@zsmostyujablunkova.cz, kdo chce, vložte výkres také na virtuální nástěnku .

Na virtuální nástěnku přidáte Váš výkres: kliknutím vpravo dole "Přidat příspěvek" - Podepíšete - Nahrajete soubor (symbol šipky nahoru)

Eva Jouklová