5. A

Zimní olympiáda 2022  - slovo ředitele a fotogalerie

Publikováno: 2.3.2022 Autor(ka): Veronika Sikorová

Zimní olympiáda 2022  - slovo ředitele a fotogalerie

Dne 25.2.2022 se ve Skiareálu Mosty u Jablunkova uskutečnila Zimní olympiáda dětí a žáků ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova. Na svahu zápolilo celkem 95 závodníků, kteří změřili své síly v běžeckém a ve sjezdovém lyžování a v jízdě na bobech.

Po slavnostním zahájení se účastníci přesunuli do lyžařského areálu, kde se letošní závody odehrály. Příznivci sportu viděli na tratích urputný boj o nejlepší umístění.  I přes proměnlivé počasí, které tento den přinesl, závodníci, diváci i organizátoři odcházeli s úsměvem na tváři.

Děkujeme SRPŠ za ceny pro vítěze, členům TJ Sokol Mosty za realizaci lyžařských závodů, firmě Vitalplast za krásné dárkové tašky, firmě Maflex a hotelu Grůň za možnost využití sjezdovky a hotelových prostor, pedagogům a provozním pracovníkům za organizaci a kuchařkám za občerstvení, které připravily pro závodníky, rodiče, učitele a hosty a taktéž rodičům za výbornou diváckou atmosféru.

Mgr. Kamil Bula, ředitel školy