6. A

Mgr. Iveta Janiková Třídní učitel učitel, vedoucí učitel ZŠ

Informace pro rodiče - lyžování pro děti

Publikováno: 5.12.2023 Autor(ka): Veronika Sikorová

Vážení rodiče,

obec Mosty u Jablunkova, stejně jak v předchozí lyžařské sezóně, poskytne dětem finanční příspěvek na podporu lyžování ve Skiareálu Mosty u Jablunkova.

Děti bydlící v obci Mosty u Jablunkova ve věku od 6 do 15 let si mohou vybrat ze tří variant, každé dítě může využít pouze jednu variantu.

• Celosezónní skipas
    cena celosezonního skipasu je 6000,- Kč (částku 3000,- Kč hradí firma Maflex, 1500 Kč je příspěvek obec Mosty u Jablunkova a 1500,-Kč zaplatí dítě)

nebo

• Bodový skipas
    celkem 500 bodů (tj. 50 jízd – velký vlek (sedačka) nebo 100 jízd na malém vleku (poma)
    cena bodového skipasu je 1500,-Kč (částku 350,-Kč hradí firma Maflex, 1150,-Kč je příspěvek obec Mosty u Jablunkova a dítě nehradí nic)

nebo

• Úhrada 5-ti denního skipasu na lyžařském výcviku pro žáky 4. a 7. ročníku
    cena 5-ti denního skipasu je 1270,-Kč: (částku 120,- Kč hradí firma Maflex, 1150,- příspěvek obec Mosty u Jablunkova a dítě nehradí nic)

Seznamy všech dětí bydlících v obci Mosty u Jablunkova ve věku od 6 do 15 let budou v pokladně Skiareálu Mosty u Jablunkova a každé dítě se musí prokázat při vyzvednutí skipasu průkazkou zdravotní pojišťovny a dát 100,-Kč – vratnou zálohu za skipas. Využívat skipasy mohou děti  zimní sezonu 2023/2024. Provozovatel si vyhrazuje, aby děti dodržovaly provozní řád Skiareálu.