6. B

Mgr. Martin Janik Třídní učitel učitel, metodik EVVO

Zimní olympiáda 2024

Publikováno: 20.2.2024 Autor(ka): Veronika Sikorová

      Za hezkého počasí se v pátek 9.2.2024 uskutečnila ve Skiareálu Mosty u Jablunkova tradiční Zimní olympiáda dětí a žáků ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova. I přes letošní výkyvy počasí si děti mohly poměřit síly ve sjezdovém lyžování, běžeckém lyžování, snowboardingu a v jízdě na bobech.

     Slavnostní zahájení Zimní olympiády se uskutečnilo v lyžařském areálu, kde předseda SRPŠ Tomáš Mucha zapálil olympijský oheň. Sportovní nadšenci mohli vidět spoustu výborných výkonů. Děti si závod užily a na všechny čekala sladká odměna. Nejlepší závodníci byli odměněni diplomy, medailemi a věcnými cenami.

     Děkujeme SRPŠ za ceny pro vítěze, TJ Sokol Mosty a firmě Maflex za sladkou odměnu pro všechny závodníky, členům lyžařského oddílu a nadšeným rodičům za realizaci lyžařských závodů, firmě Maflex a hotelu Grůň za možnost využití sjezdovky a hotelových prostor, pedagogům a provozním pracovníkům za organizaci, kuchařkám za občerstvení, které připravily pro závodníky, rodiče, učitele a hosty, a taktéž rodičům za výbornou diváckou kulisu.

 

                                                                                                                 Mgr. Kamil Bula, ředitel školy