Třída MŠ

Cvičení v přírodě

Publikováno: 2.11.2022 Autor(ka): Monika Lehotová
Cvičení v přírodě

V úterý 25. října proběhla společná akce žáků ZŠ a dětí MŠ. Ráno jsme nasedli na autobus, který nás odvezl na Pulgrůň. Na zastávce byly děti rozděleny do skupin, zvolily si vedoucího a obdržely obálku s úkoly.Po příchodu na Studeničné následovala svačina na posilnění. Ve skupinách se začaly plnit úkoly. Děti byly bodovány za správnost a rychlost provedení dané aktivity. Před polednem jsme se vydali procházkou do Mostů u Jablunkova. Náš cíl byl hotel Grůň. V hotelu čekala na děti objednaná polévka a příjemná obsluha. Všechny děti si pochutnaly a dle vlastní chuti si vybíraly z jídelníčku. Po obědě jsme se prošli kolem ZŠ v Mostech u Jablunkova a prohlédli si venkovní učebny s hřištěm. Následovala cesta na zastávku a zpáteční jízda autobusem na Hrčavu. Cvičení se vydařilo, počasí nám přálo, děti byly unavené, ale spokojené.