8. A

Let's make friends - soutěž v AJ

Publikováno: 2.12.2022 Autor(ka): Anna Boková
Let's make friends  - soutěž v AJ

Dne 25.11. 2022 se 8 žáků naší školy zúčastnilo soutěže v anglickém jazyce Let’s make friends, kterou pořádala ZŠ Jablunkov. Naši žáci poměřili síly s žáky dalších pěti škol.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích (6.-7.třída a 8.-9.třída) a žáci uplatnili své znalosti celkově v pěti tématech: Science, English Literature, Environment, Geography and History. Úkoly byly různorodé, ať už se jednalo o poslech, anglickou slovní úlohu nebo porozumění textu s environmentální tématikou.

Jsme moc rádi, že se naši žáci ve starší kategorii umístili na prvním místě! Děkuji všem žákům 7. a 9. tříd za skvělou reprezentaci školy.

Momentky ze soutěže si můžete prohlédnout v galerii nebo na odkaze níže.